warunki i koszt dostawy

Za zakupy w naszym sklepie zapłacisz korzystając z płatności Shoplo,

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)KOSZT DOSTAWY 

Szybko i bezpiecznie kurierem

- na terenie Polski 20zł

- za granice 20-80zł - w zależności od regionu dostarczenia.


WARUNKI DOSTAWY

1. Wysyłka jest realizowana w sposób wybrany przez Użytkownika w momencie składania zamówienia, na adres dostawy wskazany przez Użytkownika. Dostawa zakupionych produktów, na zasadach określonych w regulaminie, następuje na terenie Polski a także za granicę do większości krajów.

2. W przypadku, kiedy miejsce doręczenia zamówionych produktów jest inne niż terytorium RP, może wystąpić potrzeba ustalenia lub doprecyzowania warunków płatności, kosztów związanych z doręczeniem przesyłki oraz sposób dostawy indywidualnie z Użytkownikiem drogą korespondencji elektronicznej. Wstępne koszty wysyłki oraz sposób dostawy są podane przez sklep w trakcie składania zamówienia jednak w niektórych wypadkach mogą wymagać doprecyzowania.

3. Sklep realizuje zamówienia w terminie do 3 dni od momentu zaksięgowania na koncie Sklepu wpłaty we właściwej wysokości (zawierającej koszt wysyłki).

W przypadku płatności przy odbiorze osobistym, płatność i przekazanie towaru odbywają się w tym samym momencie.

4. Do ww. terminów realizacji zamówienia nie wlicza się dnia, w którym Sklep poinformował Użytkownika o przyjęciu zamówienia do realizacji.

5. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem za pośrednictwem firmy kurierskiej.

6. Dostawa następuje w terminie wynikającym z trybu pracy firmy kurierskiej – najczęściej będzie to kwestia od 1 do kilku dni w Polsce i od kilku do kilkunastu dni za granicę.

7. Użytkownik powinien zbadać przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty dla przesyłek danego rodzaju. W razie zastrzeżeń Użytkownik może żądać od dostawcy sporządzenia protokołu uszkodzeń przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl