ROBUST BAG #Sand (M)
Torba na ramię

Dostawa: 3 dni

299.00 PLN

Pustynna torba w kolekcji Landebahn. Z gangu ROBUST Bags. Mogłaby się nazywać Sahara albo Atakama ale nawet nazwę zażyczyła sobie tak prostą jak możliwe. No więc ma: po prostu SAND. Piaskowa, pustynna i surowa. W kolorze Faded Ochre kojarzonym z odzieżą roboczą. I słusznie. Na co dzień - miejska, służąca charakternej kobiecie w drodze do pracy i na uczelnie, w weekendy - festiwalowa, wywrotowa, podróżująca do zmierzchu lub szlajająca się do świtu.

Prosty krój, za którym kryją się dbałość o szczegóły, precyzja i mocne szycie, nadaje tej torbie swoistej dostojności i mocy co z kolei ona przekazuje tej, która zawiesi ją na ramieniu.

Materiał: 100% bawełna

Vegan Power: Torba nie ma żadnych motywów odzwierzęcych. 

Kolor: Faded Ochre / Piaskowy

Podszewka: Kieszeń na laptopa/tablet oraz druga, mała zasuwana kieszeń na klucze/portfel

Taśmy nośne: wygodny pasek wykonany ze 100% bawełny

Zamek: metalowy; torba zapinana od góry

Rozmiar: 43x36x10

Produkcja: Made in Poland – bardzo lokalna!

Pojemna torba, którą możesz złapać o poranku i zapełnić wszystkim czego potrzebujesz w pracy, na szkoleniach, treningach, warsztatach. Wszędzie tam będzie towarzyszył ci jej charakterny styl. Obszerna kieszeń zmieści tablet czy laptopa. Obok wrzucisz jakiś ciuch na zmianę, słuchawki, książkę, kosmetyczkę... Wciąż zostanie miejsce na twoje nierozłączne fetysze, o które nie pytamy. Wewnątrz zasuwana kieszeń na portfel, telefon, prezerwatywy i inne codzienne atrybuty. Całość zasuwana od góry solidnym suwakiem. Wygodny pasek parciany wykonany z bawełny. Lubi podróże – jak wszystkie torby od Landebahn.