ROWDY BAG #Extreme Tough (M Bagaż podręczny

Dostawa: 3 dni

451.00 PLN

Włókno Konopne to najsilniejsze i najbardziej trwałe włókno. Używane od wieków do wyrobu ekstremalnie mocnych i trwałych wyrobów takich jak płótno żaglowe, worki czy liny.

Konopia ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgnilne.  Jest jednym z najbardziej ekologicznych włókien - rośnie bez użycia pestycydów. Dlatego to włókno nie powodują alergii, jest ekologiczne. Konopie są  przyjazne człowiekowi a także środowisku naturalnemu: ulegają całkowitej biodegradacji.

Włókno konopne to gwarancja jakości. Pamiętasz czasy gdy nie było potrzeby kupowania torby co sezon? My pamiętamy. Chylimy czoła przed epoką jakości, a nie ilości i postanowiliśmy stworzyć torby, które są właśnie stamtąd. W tradycji słynnych Duffel Bag i ciężkich do zdarcia worków marynarskich.

 

Materiał: 100% włókno konopne, materiał impregnowany wodoodpornie i przeciwgnilnie. 
Gramatura: 580g/m2 (!)
Rozmiar: 55x25x25cm.
Kolor: oliwkowy (dostępna wersja z pasami w kolorze zielonym - jak przy torbie w rozmiarze M).
Udźwig: 100kg.
#VeganPower: Torba nie ma żadnych motywów odzwierzęcych.
#ZeroWaste: Taśmy nośne wykonane ze 100% bawełny - Nie używamy poliestru. Taśmy poliestrowe są kilkakrotnie tańsze niż bawełniane, ale zaśmiecają trwale środowisko. Zwracaj uwagę jakie taśmy mają produkty, które kupujesz. Suwak: metalowy.
#LocalProduction: Made in Poland.
Pranie / czyszczenie: Nie prać – wydłuża to trwałość impregnacji. W razie konieczności przetrzeć szmatka, lub mokrą gąbką. Nie prasować, nie wirować. Jeśli jest eksponowana na deszcz lub wodę – wytrzeć szmatką do sucha, przedłuża trwałość impregnacji.

#Eco #Organic #ExtremlyDurable

Podobne produkty