CRASH BAG #Black Torba na ramię

Dostawa: 3 dni

299.00 PLN

Prosty sznyt. Charakterny styl. Jakość. Poznaj nasz CRASH Bag.
Cenisz rzeczy, które mają swoją historię? Torba CRASH Bag BLACK będzie ci długo służyła i szlachetniała z czasem. Impregnowana mocnymi wrażeniami, wzmacniana intensywnym życiem. Jak niezniszczalny sztormiak na statku. Im bardziej wysłużony tym szlachetniejszy ma wygląd.

Materiał: 100% bawełna impregnowana wodoodpornie.
Kolor: Black
Udźwig: 20kg
Rozmiar: dno: 35 cm, wysokość: 33 cm, szerkość: 9 cm 
W środku kieszeń na laptopa oraz kieszeń na portfel zapinana na suwak.
#VeganPower: Torba nie ma żadnych motywów odzwierzęcych. 
#ZeroWaste: Taśmy nośne wykonane ze 100% bawełny - Nie używamy poliestru. Taśmy poliestrowe są kilkakrotnie tańsze niż bawełniane, ale zaśmiecają trwale środowisko. Zwracaj uwagę jakie taśmy mają produkty, które kupujesz. Suwakmetalowy
#LocalProduction: Made in Poland
Pranie/czyszczenie: Aby wydłużyć trwałość impregnacji: nie prać w pralce, nie prasować, nie wirować. W razie konieczności przetrzeć szmatką lub mokrą gąbką. 

Crash Bags to bardzo równe torby - nie miewają wzlotów i upadków. Nie mają słabszych i niepewnych wykończeń. Żadnych motywów odzwierzęcych. Żadnych plastikowych wstawek. Niezależna kobieta nie wymaga krzykliwych dodatków - potrzebuje jakości. Tę rozpoznasz na pierwszy rzut oka oraz pod palcami. W każdym swoim centymetrze solidna i budząca respekt. Mocna torba i mocne wrażenie.

Solidnie zrobione torby. Grubymi Nićmi Szyte.


Podobne produkty