DAKOTA #Tough
Torba na ramię

Dostawa: 3 dni

269.00 PLN

DAKOTA # Tough Enough to mocna torba z rzemieślniczym rodowodem. To ukłon w stronę czasów, gdy najsolidniejsze i najbardziej wartościowe przedmioty użytku codziennego powstawały w małych i klimatycznych zakładach rzemieślniczych, później w manufakturach. Wytwarzane ręcznie przez anonimowe bohaterki lub bohaterów dnia codziennego. Ta torba nie tylko tak właśnie powstała, ale ma też ambicję przynosić ze sobą aurę rzemieślników, przede wszystkim kobiet, oddanych swojej misji tworzenia przedmiotów pięknych, solidnych i nieśmiertelnych

Materiał: 100% bawełna / podszewka bawełniana

Wymiary: 43x36x10

Vegan Power: Torba nie ma żadnych motywów odzwierzęcych. 

Taśmy nośne: Wygodny pasek wykonany ze 100% bawełny

Pranie: 30C ręcznie. Nie wirować

Produkcja: Made in Poland

Prosty Sznyt. Twarda Sztuka. Praktyczna i funkcjonalna. Jej trzy centralne walory to jakość, trwałość i charakterność.

Pojemna i uniwersalna. Możesz ją złapać o poranku i zapełnić wszystkim czego potrzebujesz w pracy, na szkoleniach, ma treningach czy warsztatach. Wszędzie tam będzie towarzyszył ci jej Asertywny Styl. Obszerna kieszeń zmieści tablet czy laptopa. Obok wrzucisz jakiś ciuch na zmianę, słuchawki, książkę, kosmetyczkę... Wciąż zostanie miejsce na twoje nierozłączne fetysze, o które tu nie pytamy. Wewnątrz zasuwana kieszeń na portfel, telefon, prezerwatywy i inne codzienne atrybuty. Całość zasuwana od góry solidnym suwakiem. Wygodny pasek parciany wykonany z bawełny.

Masz przed oczami charakterną kobietę we flanelowej koszuli i jeansach? Dostrzegasz na jej rękach ślady materiałów, z którymi pracowała od rana do późnego popołudnia? Widzisz w jej dłoniach narzędzia? Widzisz trzymające je sprawne dłonie? Wychodząc po pracy na miasto aby pozałatwiać sprawy zabierze ze sobą torbę.

Stworzona z myślą o suwerennej kobiecie biorącej sprawy we własne ręce, traktującej rzemiosło w kategoriach sztuki. Pozostającej w akcji, pozostającej w ruchu. DAKOTA to charakter. Nierozłączny atrybut anonimowej bohaterki dnia codziennego.

Jak wszystkie torby Landebahn - żadnych wątpliwych plastikowych wstawek, zero krzykliwych młodzieżowych dodatków i oczywiście żadnych elementów odzwierzęcych. Średniowiecze to były ciekawe czasy, jednak niech to one pozostaną symbolem noszenia skór i futer.