CRASH BAG #Stone
Torba na ramię

Dostawa: 3 dni

249.00 PLN

Crash Bag # STONE ma serce z kamienia. Suwerenna, świetnie czuje się w każdych okolicznościach. Pociąga i łatwo się w niej zadurzyć lecz sama nie odwzajemnia żadnych uczuć. Pozostaje niewzruszona, twarda i dostojna. Subtelnie wyzywająca i podświadomie seksowna. Niewidocznie wyrazista. Stworzona dla anonimowej bohaterki dnia codziennego.

Materiał: 100% bawełna

Vegan Power: Torba nie ma żadnych motywów odzwierzęcych. 

Wymiary: 50x33x10

Taśmy nośne: Wygodny pasek wykonany ze 100% bawełny

Pranie: Prać ręcznie w temperaturze 30’C

Produkcja: Made in Poland – bardzo lokalna!

Miałaś już praktyczną, roboczą torbę, którą możesz zabrać na każde spotkanie, która sprawdzi się we wszystkich w rolach, pasując do każdego ciucha dodając ci charakteru? Prosty sznyt, jakość, charakterność. Wszystkie torby z linii CRASH akcentują suwerenność tych, które zarzucą je na ramie. Dostojny model STONE podkręca klimat. 

Kamienna torba - mocne wrażenie. Nie rzuca się w oczy ale i tak przyciąga wzrok. Do pracy, na szkolenia, na trening czy na wykład.

Wewnątrz ma kieszeń na tablet lub laptopa i dodatkową zasuwaną kieszonkę na portfel, prezerwatywy i inne codzienne atrybuty. Do głównej części torby wrzucisz ciuch na zmianę, strój sportowy, książkę, kosmetyczkę. Wciąż zostanie miejsce na twoje nierozłączne fetysze, o których nie chcemy nic wiedzieć ;) Zapinana także od góry - solidnym suwakiem. Wygodny czarny bawełniany pasek.