CRASH BAG #Black
Torba na ramię

Dostawa: 3 dni

299.00 PLN

Prosty sznyt. Charakterny styl. Jakość. Poznaj torby Crash Bag.
Cenisz rzeczy, które mają swoją historię? Torba CRASH Bag BLACK będzie ci długo służyła i szlachetniała jak dobre wino. Impregnowana mocnymi wrażeniami, wzmacniana intensywnym życiem. Jak niezniszczalny płaszcz okrętowego przystojniaka. Im bardziej wysłużony tym szlachetniejszy ma wygląd.

Materiał: 100% bawełna impregnowana wodoodporna.
Kolor: Black
Vegan Power: Torba nie ma żadnych motywów odzwierzęcych. 
Taśmy nośne: Wygodny pasek wykonany ze 100% bawełny.
Zamek: metalowy
Udźwig: 20kg
Rozmiar: dno: 35 cm, wysokość: 33cm, szerkość 9cm
W środku ma małą kieszeń zapinaną na suwak oraz kieszeń na laptopa; torba świetna na całodzienne wyjście na miasto.
Pranie/czyszczenie: Aby wydłużyć trwałość impregnacji: Nie prać w pralce, nie prasować, nie wirować. W razie konieczności przetrzeć szmatką lub mokrą gąbką. 
Produkcja: Made in Poland, lokalna.Crash Bags to bardzo równe torby - nie miewają wzlotów i upadków. Nie mają słabszych i niepewnych wykończeń. Oczywiście żadnych momentów odzwierzęcych. Średniowiecze to były ciekawe czasy, jednak niech to one pozostaną symbolem noszenia skór i futer. Żadnych wątpliwych plastikowych wstawek, zero młodzieżowych bajerków. Suwerenna kobieta nie potrzebuje krzykliwych dodatków - potrzebuje jakości i konkretności. Te rozpoznasz na pierwszy rzut oka oraz pod palcami. Dotykaj ją. Inni też będą ją dotykali. To torba, które chce być dotykana. W każdym swoim centymetrze solidna i budząca respekt. Mocna torba i mocne wrażenie.

Obszerna kieszeń zmieści tablet czy laptopa. Obok wrzucisz jakiś ciuch na zmianę, strój sportowy, książkę i kosmetyczkę. Wciąż zostanie miejsce na twoje nierozłączne fetysze. Wewnątrz zasuwana kieszeń na portfel, prezerwatywy i inne codzienne atrybuty. Całość zasuwana od góry solidnym suwakiem. W roli uchwytu: wygodny pasek parciany wykonany z bawełny. Solidnie zrobione torby. Grubymi Nićmi Szyte.